Eladó Ikerházrész, Dunakeszi

#213306692

Eladó Ikerházrész

70.5 millió Ft

Dunakeszi
Alapterület:
40 m2
Szobák száma:
1
Állapot:
Felújított
Építési mód:
Tégla

Kérjen személyes bemutatást!
Adja meg adatait, és hogy mikor érne rá!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.

Megfelelő időpontok

Hétköznap délelőtt
Hétköznap délután
Hétköznap este
Hétvégén délelőtt
Hétvégén délután
Hétvégén este
Kérés elküldése
440 m2
Felújított
Konvektor
1
Nem akadálymentesített

Dunakeszin eladó egy bővíthető, 40 nm-es házrész 440 nm-es, külön telken

Dunakeszin eladó egy szép, fás utcában található, frissen felújított téglaház a hozzá tartozó 440nm-es telken. 

A teljes telken két,  kerítéssel teljesen elszeparált ház található. Ügyvédi használati megosztó szerződés van közöttük.

Az eladásra kínált házrész kb. 37 nm+ 6.2 nm, akár beépíthető terasz, és a ház akár 100 nm-ig bővíthető, a tulajdonos beszélt már az önkormányzattal és a szomszéddal is. A jelenlegi tulajdonos úgy egyezett meg a szomszéd lakóval, hogy 8.5 métert építene be hosszan, hátra. Ott is új tulajdonos van, még be sem költözött, viszont közösen felújították a tetőt is. Új tetőléceket kapott, és lemezcserép héjazatot.

Fűtése gázkonvektoros, minden helyiségben. Nyílászárók új, műanyag thermo ablakok és redőnyök.  

A kertben van egy tégla mellékhelyiség és egy faház is. 

Van egy nagy kapubeálló, így autóval a telken is van parkolási lehetőség. 

Pár percre található a 324, 325, 371 távolsági buszok megállója, illetve a Dunakeszi vasútállomás (Verseny utca) csupán 12 perc sétára, autóval pedig 2 percre. 

 

 

 

Kérdése van?
Adja meg adatait és felhívjuk!

Az Adatkezelési tájékoztatót elolvastam és elfogadom.
Üzenet küldése